...

Что делать с незарегистрированными своевременно налоговыми накладными?

...

Податкові накладні, складені з 1 січня 2015 року, зареєстровані в ЄРПН з порушенням терміну їх реєстрації, визначеного пунктом 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, але не більше ніж 180 календарних днів з дати їх складання, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому податкову накладну зареєстровано в ЄРПН.

Особливості формування податкового кредиту роз'яснено у Листі ДФС України від 17.02.2015 №5292/7/99-99-19-03-02-17 "Про податок на додану вартість", де, зокрема, сказано: "Платники, які не включили податкові накладні, складені до 1 січня 2015 року, до складу податкового кредиту відповідних періодів, можуть реалізувати своє право на формування податкового кредиту шляхом подання уточнюючих розрахунків."  


...
...