Если налоговая накладная выписана неплательщику НДС и зарегистрирована в ЕРНН с опозданием. Необходимо платить штраф за несвоевременную регистрацию НН?


Податковим кодексом України передбачені штрафи за порушення термінів реєстрації в ЄРПН лише тих податкових, які підлягають наданню покупцям - платникам податку на додану вартість, та розрахунків коригування до таких податкових накладних (ст.120-прим 1 Податкового кодексу України), тому за такими податковими накладні штраф не сплачується.