...

Нужно ли писать адрес иностранного покупателя в налоговых накладных на экспорт?

...

Згідно  абз.2 п.12 Порядку заповнення податкової накладної (наказ МФУ від 22.09.2015 р. № 957 із змінами), у разі складання податкової накладної на здійснення операцій з вивезення товарів за межі митної території України у рядку „Місцезнаходження (податкова адреса) покупець” зазначається країна, в якій зареєстрований покупець (нерезидент), у рядку „Індивідуальний податковий номер покупця” відображається умовний ІПН „300000000000”.  

Нужно ли писать адрес иностранного покупателя в налоговых накладных на экспорт



...
...