Почему сумма регистрационного лимита недостаточна для регистрации налоговых накладных/расчетов корректировки?


З 1 липня 2015 року, після переведення системи електронного администрування ПДВ з тестового режиму у робочий,  для можливості реєстрації ПН/РК необхідно буде поповнити електронний рахунок грошовими коштами з поточного рахунку підприємства або дочекатись збільшення реєстраційної суми за рахунок відображення у системі електронного адміністрування ПДВ зареєстрованих в ЄРПН податкових накладних постачальників (збільшення вхідного ПДВ). 

Згідно Листа Державної фіскальної служби України від 22.06.2015 р. № 22361/7/99-99-19-03-02-17 "Про податок на додану вартість":

Збільшення суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначеної пунктом 2001.3 статті 2001 розділу V Кодексу, за рахунок сум помилково та/або надміру сплачених станом на 01.07.2015 грошових зобов’язань з податку на додану вартість з урахуванням технологічного процесубуде здійснено до 10 липня 2015 року.