...

Нужно ли сдавать Реестр накладных?

...

З 1 січня 2015 року скасовано норму Податкового кодексу України, згідно з якою платники податку зобов’язані були подавати до ДФС копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних (пункт 201.15 статті 201 розділу V Кодексу).

Отже, звіт "Реєстр виданих та отриманих податкових накладних" до контролюючого органу здавати не треба. 

Детальніше: http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-zmini-2015/elektronne-administruvannya-pdv/63591.html

...
...