Компанія «PigTec»


Все збільшується число задоволених клієнтів Компанії "PigTec", а також постійне спілкування з ними дозволяє нам неухильно поліпшувати і розширювати спектр пропонованої продукції і послуг.

З огляду на прагнення наших покупців тільки до якісних, що відповідає міжнародним стандартам товарів, а також з метою гарантувати Вам оптимальні ціни, ми концентруємося на вибудовуванні надійних партнерських відносин з нашими постачальниками. За більш ніж 10-річний досвід роботи в сфері тваринництва і птахівництва Компанія "PigTec" може пишатися партнерством з найбільшими європейськими виробниками.

Так, найширший спектр товарів для проведення лікувальних і профілактичних заходів, допомоги при пологах, догляду за молодняком, маркування, догляду за копитами для всіх видів тварин доступний нашим клієнтам завдяки Albert Kerbl GmbH і MS Schippers.

У ногу з сучасними дослідженнями і досягненнями в області штучного запліднення та діагностики дозволяють нам іти провідні фахівці IMV Tecnologies і Minitüb.

У сфері обладнання для тваринництва для кожного клієнта Компанія "PigTec" спільно з нашими прогресивними європейськими партнерами прагне розробити найвигідніше комплексне рішення для установки систем напування, систем утримання тварин і вентиляції в приміщенні.

Що стосується оптимізації годівлі - найбільш витратною статті тваринництва - тут ми намагаємося індивідуально врахувати співвідношення ціни і якості і пропонуємо кілька концепцій доставки корму з бункера до годівниць і кормових автоматів за допомогою ланцюг-шайбовая, спіральної або тросcо-шайбовая систем кормораздачи.

У Європі вже давно приділяється велика увага екологічним аспектам виробництва продукції тваринництва Останнім часом усвідомлення того, що гній є цінним добривом а не відходом приходить і до наших виробників.

Використання всіх зарекомендували себе з найкращого боку технічних засобів для екологічно безпечного і економічно вигідного застосування рідкого гною стало можливим і для наших клієнтів.

У Вас завжди є вибір на користь прийняття правильного рішення.
Завжди з Вами Компанія "PigTec"