Безкоштовне розповсюдження «УНФ для України. Мікро»

 28 Сентября 2017

"УНФ для України. Мікро" – це безкоштовне рішення для обліку торгівельної діяльності фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку 1-ї та 2-ї групи, що використовують для роботи з програмою один обліковий запис і яким не потрібна зміна типової конфігурації.

Рішення є версією "Мікро" конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" редакції 1.6. Конфігурація розроблена компанією "ХВОЯ інтегра" (м. Одеса) на платформі "1С:Підприємство 8" на замовлення ДП "Єврософтпром". Всі права на розповсюдження конфігурації належать ДП "Єврософтпром".

Детальніше про функціональні можливості конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" див. на сторінці http://1c.ua/ua/v8/RegionalSolutions_UA_UNF.php.

"УНФ для України. Мікро" має такі технологічні та функціональні обмеження щодо версії ПРОФ:

 • не підтримується ведення обліку операцій більш ніж однієї фірми в одній інформаційній базі; при цьому є можливість ведення обліку декількох організацій в окремих інформаційних базах на одному комп'ютері;
 • з однією інформаційною базою в один момент часу може працювати тільки один користувач
 • не підтримується розрахунок податків і внесків;
 • не підтримується формування друкованих форм регламентованої звітності індивідуального підприємця – реалізовано тільки обмін із сервісом здачі електронної звітності 1С:Звіт. Для вивантаження доступні тільки два звіти: "Декларація з єдиного податку (для фіз. осіб)" і "Книга доходів і витрат";
 • не підтримується зміна конфігурації – можна використовувати тільки типову конфігурацію і встановлювати її оновлення;
 • не підтримується робота в клієнт-серверному варіанті;
 • не підтримується робота розподілених інформаційних баз (РІБ);
 • не підтримується СОМ-з'єднання і Automation-сервер.

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМИ "УНФ ДЛЯ УКРАЇНИ. МІКРО"

Дозволяється використання програми "УНФ для України. Мікро" без оплати користувачам, які зареєстровані на порталі 1С:ІТС https://portal.1c.eu/. Для реєстрації на порталі достатньо заповнити анкету, див.  https://login.1c.eu/registration.

"УНФ для України. Мікро" поширюється у вигляді електронної поставки починаючи з 06.12.2016 року. Для отримання програми "УНФ для України. Мікро" необхідно подати заявку в особистому кабінеті користувача на порталі ІТС (див. https://portal.1c.eu/software) і завантажити дистрибутив програми.

Дистрибутив "УНФ для України. Мікро" містить:

 • дистрибутив платформи "1С:Підприємство 8.3";
 • дистрибутив конфігурації "Управління невеликою фірмою для України. Версія Мікро";
 • посібник користувача базової версії платформи "1С:Підприємство 8.3" в електронному вигляді українською та російською мовами;
 • опис конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" українською та російською мовами;
 • пінкоди для отримання ліцензії для використання конфігурації на одному робочому місці.

Порядок установки платформи і конфігурації, а також отримання ліцензії для використання конфігурації на одному робочому місці докладно описані в розділі 2 книги "1С:Підприємство 8.3. Посібник користувача базової версії", який включено до складу дистрибутиву.

Внесення змін в оригінальну конфігурацію постачальника унеможливить запуск програми "УНФ для України. Мікро" без клієнтської ліцензії на платформу "1С:Підприємство 8" (з програмним або апаратним захистом).

Використання зміненої користувачем конфігурації "УНФ для України. Мікро", робота в багатокористувацькому режимі, а також з ліцензією на сервер "1С:Підприємство 8" можливі тільки у разі придбання однієї з основних поставок (версії ПРОФ і вище) "1С:Підприємства 8". Клієнтські та серверні ліцензії "1С:Підприємства 8" також можна придбати до будь-якої основної поставки "1С:Підприємства 8", звернувшись до партнера Франчайзі (список партнерів див. http://1c.ua/ua/firm/partner/franch/).

ПІДТРИМКА

До складу "УНФ для України. Мікро" включена така підтримка:

 • доступ до обновлень за допомогою сервісу Оновлення програм https://portal.1c.eu/applications/4;
 • консультації електронною поштою з питань отримання ліцензій для роботи з програмою у Центрі ліцензування за адресою lic@1c.ua;
 • консультації електронною поштою з питань роботи у програмі у службі технічної підтримки з 1С:Підприємства за адресою hotline@1c.ua.

Звертаємо увагу, що надання технічної підтримки за телефонами Центру ліцензування та служби технічної підтримки з "1С:Підприємства" для користувачів "УНФ для України. Мікро" не передбачено.

ПЕРЕХІД НА КОМЕРЦІЙНІ ВЕРСІЇ КОНФІГУРАЦІЇ "УПРАВЛІННЯ НЕВЕЛИКОЮ ФІРМОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ"

Якщо користувач "УНФ для України. Мікро" стане платником єдиного податку 3-ї групи, то він зможе перейти на версію "Базова" конфігурації "Управління невеликою фірмою для України".

Якщо у разі розширення бізнесу у користувача "УНФ для України. Мікро" виникне потреба ведення багатофірмового обліку в єдиній інформаційній базі або з'являться інші задачі, що не можливо вирішити через обмеження версій "Мікро" та/або "Базова", він зможе перейти на версію ПРОФ "Управління невеликою фірмою для України", що не має зазначених обмежень.


Возврат к списку