Реєстрація Податкових накладних та Додатків 2 до Податкових накладних на нових формах, що вводяться в дію з 01.04.2016

 24 Марта 2016

Усі податкові накладні, у тому числі накладні, особливості заповнення яких викладені в пунктах 9 – 15 та 19 цього Порядку, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, та за формою, чинною на день такої реєстрації.

Наказ:  http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-dodanu-vartist/normativno-pravovi-akti/66323.html

У зв’язку з цим у MEDOC будуть введені зміни до програмного забезпечення:

I. Буде відкрито можливість створення ПН-Дод.2 на діючих та уже на нових формах у періоді «Березень 2016» у модулі «Реєстр первинних документів» та «Реєстр виданих та отриманих податкових накладних» (F/J 1201007, F/J 1201008, F/J 1201207, F/J 1201208). Користувачі MEDOC матимуть можливість створювати нові форми ПН-Дод.2, вказуючи дату складання як Березень, так і Квітень для того, щоб подати такі документи на реєстрацію, починаючи із 01.04.2016.

II. Буде реалізовано функціонал створення нової версії бланку ПН-Дод.2 на основі діючої на даний момент форми ПН-Дод2 (F/J 1201007 та F/J 1201207).

Даний функціонал буде представлено у модулі «Реєстр первинних документів». 
Користувач, виділивши потрібний документ діючої форми (ПН-Дод2) та використавши нову функцію «Створити на основі нову версію ПН» («Створити на основі нову версію Додатка 2») зможе отримати новостворений документ на новій формі бланку. Усі поля, які є однаковими у діючій та нових версіях бланків будуть автоматично перенесені у новий документ.

Оскільки нові форми ПН-Дод.2 містять нові поля, які відсутні у попередній формі – то користувач зможе відразу при створенні задати значення нових полів для вибраних документів або групи документів

Рис. 1. Создание на основе новой версии НН.png

Рис. 1. Создание на основе новой версии НН

2.png

Рис. 2. Создание на основе новой версии РК

III. Буде реалізовано функціонал перетворення діючих форм ПН-Дод.2 у нові на етапі імпорту. Даний функціонал буде представлено параметром (за необхідності ввімкнення).

Перетворення форм буде відбуватись із форматів: 
- XML («Для подачі у контролюючий орган»); 
- XML («Для обміну звітністю»); 
- DBF («Для обміну звітністю»). 
Користувач матиме можливість у налаштуваннях програми ввімкнути опцію «Використовувати налаштування перетворення форм документів при імпорті 7-х версій ПН-Дод2», після чого виконати імпорт 7-х форм ПН-РК та отримати у MEDOC ці документи на нових формах документів.

3.png

Рис. 3. Создание на основе новой версии РК

IV. Буде розширено формат «Для обміну звітністю» (DBF) для можливості імпорту нових форм, доповнений новими полями (згідно нових версій бланків ПН-РК).

Формат опубліковано на офіційному сайті  http://www.me-doc.com.ua/index.php?id=2234.

V. Опубліковано формат «Для обміну звітністю» (XML) для імпорту в ПЗ MEDOC нових форм ПН-РК. ( http://www.me-doc.com.ua/index.php?id=2234).

VI. Опубліковано формат «Для подачі у контролюючий орган» (XML) для імпорту в ПЗ MEDOC нових форм ПН-РК. ( http://www.me-doc.com.ua/index.php?id=2234).


Возврат к списку