Вийшов пакет оновлення М.Е.Док 10.01.181

 15 Мая 2017

НОВІ ФОРМИ

Державна казначейська служба
 • FRBZ0002 Реєстр бюджетних зобов'язань розпорядників(одержувачів) бюджетних коштів
 • FRFZ0002 Реєстр бюджетних фінансових зобов'язань розпорядників(одержувачів) бюджетних коштів
Держфінмоніторинг України
 • M0100107 1-ФМ Форма обліку суб'єкта первинного фінансового моніторингу (відокремленого підрозділу). Спеціально визначені суб'єкти за готівку
 • M0100207 2-ФМ Реєстр фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу. Cпеціально визначені суб'єкти за готівку
 • M0100407 4-ФМ Повідомлення про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу

ЗМІНИ У ФОРМАХ

Міністерство соціальної політики
 • PINR0001 Форма №2-дс Звіт про фінансові результати
Міністерство культури
 • MK100212 Ф2. Звіт про фінансові результати (в тисячах)

ЗМІНИ У ФУНКЦІОНАЛІ ПРОГРАМИ

Адміністрування

Сертифікати
Реалізована можливість автоматичного оновлення сертифікатів АЦСК Україна.

Функція автоматичного оновлення доступна для сертифікатів, до кінця терміну дії яких залишилось 45 або менше днів, за умови, що сертифікати налаштовані у будь-якому комплекті підписів програмного забезпечення M.E.Doc. Також необхідною умовою автоматичного оновлення є відсутність змін у даних сертифіката (ПІБ, адреса, назва організації і т.д.) та наявність оплати.

Завдяки новій функції користувачі зможуть заощадити час та уникнути необхідності звертатися до офісу Акредитованого центру для подання комплекту документів.

У разі виникнення питань щодо самостійного оновлення дії сертифікатів зверніться до обслуговуючої організації.
Більш детально інформацію щодо автоматичного продовження сертифікатів дивіться у розділі довідки до програми: Модулі програми - Адміністрування -Управління сертифікатами - Заявки на сертифікати - Для оновлення сертифікатів користувачем.

Планувальник завдань
Додано можливість встановлювати кількість резервних архівів програми, що зберігатимуться на диску комп’ютера. У вікні з налаштування параметрів завдання Створення архіву додана опція Зберігати тільки:

Якщо опція встановлена, зберігатиметься вказана кількість останніх резервних архівів програми, попередні архіви видаляються. Можливо налаштувати збереження не менше ніж 3-х останніх архівів.

ЛАЙФХАКИ НА КОЖЕН ДЕНЬ

Щоб виконувати такі необхідні завдання, як, наприклад, оновлення або резервне копіювання, скористайтеся сервісом Планувальник завдань.

Складіть графік виконання завдань: визначте дату та зручний час виконання (термін графіку обмежений лише здоровим глуздом). Сервіс пунктуально виконуватиме заплановані завдання у визначений вами час, не забуватиме, не ухилятиметься та не ігноруватиме завдання (бо сьогодні було не до того, невдалий день, корпоратив, і, взагалі, це «не горить»).

Планувальник завдань може виконати таке:
 • створення архіву програми (автоматичне резервне копіювання всіх бібліотек і бази програмного комплексу M.E.Doc);
 • створення резервної копії програми (з усіма існуючими налаштуваннями);
 • оновлення програмного комплексу у заданий час та із заданою періодичністю;
 • оновлення довідника контрагентів згідно з ЄДК.
Завдяки планувальнику ви збережете інформацію та свій душевний спокій у випадках, коли «щось піде не так», крім того, оновлення довідника контрагентів перед початком роботи з програмою заощадить час та ресурси при роботі з великою кількістю податкових накладних.

Завантажити оновлення

Возврат к списку