...

МКМ Soft

...

Основним видом діяльності компанії «МКМ-Софт» є комплексна автоматизація систем обліку та управління підприємств різної структури і форми власності.

В основі роботи компанії лежить проектно-орієнтований підхід, який дозволяє реалізувати проект автоматизації в мінімальні терміни, в рамках бюджету і з необхідною якістю.

Компанія «МКМ-Софт» є офіційним партнером фірм «1С» (м.Москва), «ІНТАЛЄВ» (м.Санкт-Петербург), «ABBYY Україна» (м.Київ) в області економічного програмного забезпечення.

Компанія має наступні статуси: 1С: Франчайзі, 1С: Авторизований Навчальний Центр, 1С: Авторизований Центр Сертифікації, 1C: Центр сертифікованого навчання і 1С: Центр Компетенції по Виробництву (кандидат).

У компанії «МКМ-Софт» працюють досвідчені фахівці, сертифіковані фірмою «1С» за всіма сучасними версіями системи «1С: Підприємство» (7.х і 8.x). Їх кваліфікація підтверджена 28-ю сертифікатами фірми «1С».

Компанія «МКМ-Софт» є розробником типових рішень для підприємств оптової та роздрібної торгівлі, виробництва, туризму, сільського господарства, громадського харчування (ресторанів, кафе, барів), фармацевтичної, автотранспортної та експедиторської галузей, неприбуткових та бюджетних організацій. Багато з цих рішень мають сертифікати «1С: Сумісно», що підтверджує їх високу якість. Фахівці компанії мають досвід постановки і впровадження систем управління проектами, фінансового планування і бюджетування.

Компанія «МКМ-Софт» має широку мережу партнерів по Україні та прагне постійного її розширення. Спільна діяльність дозволяє забезпечити регіональним Замовникам високий рівень послуг. Знання місцевими компаніями особливостей свого регіону, територіальна близькість до Замовника в поєднанні з досвідом і технічним потенціалом компанії «МКМ-Софт» дозволяють виконувати проекти швидко і якісно.

...
...