МКМ Soft


Основним видом діяльності компанії «МКМ-Софт» є комплексна автоматизація систем обліку та управління підприємств різної структури і форми власності.

В основі роботи компанії лежить проектно-орієнтований підхід, який дозволяє реалізувати проект автоматизації в мінімальні терміни, в рамках бюджету і з необхідною якістю.

Компанія «МКМ-Софт» є офіційним партнером фірм «1С:Підприємство» (м. Київ), «ІНТАЛЄВ» (м.Санкт-Петербург), «ABBYY Україна» (м.Київ) в області економічного програмного забезпечення.

Компанія має наступні статуси: Франчайзі, Авторизований Навчальний Центр, Авторизований Центр Сертифікації, Центр сертифікованого навчання і Центр Компетенції по Виробництву (кандидат).

У компанії «МКМ-Софт» працюють досвідчені фахівці, сертифіковані фірмою «1С:Підприємство» за всіма сучасними версіями системи «1С:Підприємство» (7.х і 8.x). Їх кваліфікація підтверджена 28-ю сертифікатами фірми «1С:Підприємство».

Компанія «МКМ-Софт» є розробником типових рішень для підприємств оптової та роздрібної торгівлі, виробництва, туризму, сільського господарства, громадського харчування (ресторанів, кафе, барів), фармацевтичної, автотранспортної та експедиторської галузей, неприбуткових та бюджетних організацій. Багато з цих рішень мають сертифікати «1С:Підприємство», що підтверджує їх високу якість. Фахівці компанії мають досвід постановки і впровадження систем управління проектами, фінансового планування і бюджетування.

Компанія «МКМ-Софт» має широку мережу партнерів по Україні та прагне постійного її розширення. Спільна діяльність дозволяє забезпечити регіональним Замовникам високий рівень послуг. Знання місцевими компаніями особливостей свого регіону, територіальна близькість до Замовника в поєднанні з досвідом і технічним потенціалом компанії «МКМ-Софт» дозволяють виконувати проекти швидко і якісно.