Встановлення програми M.E.Doc – локальна версія


Для початку вам необхідно завантажити дистрибутив програми.

Ви можете завантажити дистриибутив з нашого сайту на сторінці завантаження оновлення через кнопку «Завантажити  демо-версію«M.E.Doc» обравши потрібну версію дистрибутиву та завантажити на свій комп’ютер.

Як тільки файл буде успішно завантажено, запустіть його.
Старт встановлення програми M.E.Doc

Для встановлення програми необхідно лише крокувати за «Майстром встановлення програми».

Крок 1. Майстер запропонує ознайомитися з Ліцензійною угодою.

Ліцензійна угода

Крок 2. Майстер запропонує обрати один з варіантів встановлення програми: локальний або мережевий. Оберіть локальний варіант.

Вибір варіанту встановлення програми

Крок 3. Майстер запропонує обрати каталог, в який буде встановлена програма. За замовчуванням це каталог, рекомендований розробником C:\Program Files\Medoc\Medoc, але ви можете вказати будь-який інший.

База даних програми та інші файли, що будуть змінюватися в процесі роботи із програмою, будуть розміщені на диску C:\ProgramData\Medoc\Medoc, якщо ви встановите позначку Для всіх користувачів комп’ютера.

Якщо ви вкажете Тільки для мене, всі ці файли буде переміщено у вашу папку користувача, а саме - C:\Users\ivanov\AppData\Local\Medoc\Medoc
Налаштування встановлення системи

Крок 4. Натиснувши кнопку «Далі», розпочнеться встановлення програми.

Стан встановлення системи

Після того, як встановлення буде завершено, для запуску програми в меню «Пуск» автоматично створиться група з назвою «M.E.Doc» та ярлик для запуску програми на робочому столі. Також майстер запропонує одразу запустити програму.

Мастер встановлення програми M.E.Doc