Як створити власний шаблон первинного документа?


У програмі "M.E.Doc" реалізовано можливість створення власних шаблонів первинних документів (наприклад, рахунків, актів, акті замовлення та повернення, довіреностей, договорів, специфікацій по підприємству та інших будь яких документів). Створивши власний шаблон ви з легкістю зможете його заповнити, підписати та відправити своєму контрагентові. Для створення власного шаблону виконайте наступне:

Увійдіть в Первинні документи - Шаблони первинних документів.

Оберіть групу, до якої необхідно додати новий шаблон або створіть власну через команду Файл - Додати групу.

Файл - Додати групу

Оберіть команду меню Файл - Створити запис.

Файл - Створити запис

У відкритому вікні Новий шаблон, де задаються основні параметри для шаблону: код, найменування, тип документа та група.

Новий шаблон

Натисніть кнопку ОК, після чого відкриється Конструктор шаблона.

Конструктор шаблона

Користуючись підключеними допоміжними системними полями та висувними панелями ви самостійно створюєте власний шаблон. Збережіть його та починаєте використовувати у своїй роботі.

У конструкторі шаблону документу доступна функція Налаштування комплекту підписів для створеного шаблону документу. Оберіть команду Файл - Налаштування комплекту підписів.

Файл - Налаштування комплекту підписів

Відкриється вікно Підписи в якому допомогою кнопок зі стрілками сформуйте бажаний комплект підписів для даного документу.

Підписи

Обмінюйтеся первинними документами в електронному вигляді через Інтернет адже це регламентовано рядом законів України, тому ви можете без жодних сумнівів чи побоювань використовувати всі можливості програмі «M.E.Doc».