Як налаштувати електронну пошту?


Адміністрування > Параметри системи > Електронна пошта
 
Для зручності обміну звітністю, відправлення документів в електронному виді, у програмний комплекс вбудовано поштовий клієнт.
Для початку необхідно налаштувати поштове з'єднання.
Поштовий клієнт підтримує роботу по протоколах РОР3, SMTP, а також IMAP. Рекомендується створити окрему електронну скриньку на одному з надійних УКРАЇНСЬКИХ поштових серверів(наприклад ukr.net), яка використовуватиметься лише для відправлення звітності та отримання електронних квитанцій. Якщо у програмі ведеться звітність декількох установ для кожної з них потрібно налаштувати поштове з'єднання. 

Увага! Для кожного підприємства необхідно налаштувати окрему поштову скриньку з унікальною адресою.
 
  • Адреса E-Mail Поштова адреса електронної скриньки, що призначена для обміну повідомлень. Дане поле заповнюється вручну з клавіатури. Є обов'язковим для заповнення. Примітка: При введенні користувачем адреси E-Mail, поля вводу параметрів серверів для вхідної та вихідної пошти заповняться автоматично для таких найпоширеніших поштових серверів: .ukr.net ; meta.ua; gmail.com 
  • Використовується виключно програмою М.Е.DOC Якщо встановити галочку в цьому полі, система буде автоматично видаляти з поштового сервера ті повідомлення, що не стосуються встановленої електронної звітності підприємства. 
  • Увімкнути ручне керування трафіком Встановлена голочка в даному полі означає, що звіти в контролюючі органи відправлятимуться виключно електронною поштою. 
  • Сервер вхідної/вихідної пошти (SMTP) Протокол - оберіть із списку протокол вхідної пошти POP3, або IMAP. Сервер - введіть ім'я, або IP-адресу сервера для прийому (відправлення) пошти. Адреса може бути представлена як в символьному так і в цифровому вигляді. 
  • Порт - введіть номер порту для вхідної/вихідної пошти. За замовчанням: POP3 - 110 або 995 для SSL За замовчанням: IMAP - 143 або 993 для SSL SMTP - 25 або 465 для SSL 
  • Авторизація - якщо ваш сервер підтримує безпечну авторизацію, встановіть галочку у цьому полі. Стають доступними для налаштування поля 
  • Ім'я для входу та Пароль, які потрібно заповнити. 
  • SSL з'єднання - якщо поштовий сервер використовує захищений (SSL) протокол передачі даних, встановіть відмітку в цьому полі. Автоматично зміниться номер порту. Призначена для копіювання введених параметрів з блоку даних "Сервер вхідної пошти (POP3)" у блок даних "Сервер вихідної пошти (SMTP)". 
  • Перевірити з'єднання Після заповнення всіх параметрів електронної пошти можна перевірити, чи правильно здійснені налаштування. Для цього натисніть кнопку Перевірити з'єднання
3 
На виконання команди на вказану поштову скриньку буде відправлене повідомлення про успішне з’єднання або зауваження за наявності помилок.