Отправка отчетов в Демо-режиме


Шановні користувачі демо-режиму програми , у версії медка 10.01.004 відбулись зміни стосовно відправки документів. Відправка звітів з реєстру звітів ще можлива у демо-режимі! 

  • Схема відправки імпортованих звітів в Демо-режимі: Імпорт->Відкрити звіт->Наступні дії (підписати)->Наступні дії (відправити) 
P.S. Ви як зазвичай імпортуєте звіт, але далі потрібно вибрати Наступні дії (Передати звіт на підпис); Далі Наступні дії (Вівдправити у контролюючій орган). Якщо видає “функція доступна лише за умови придбання модулю…” – ви щось змінили чи не дотримались схеми. Вихід: потрібно видалити звіт (З корзини також!) та повторити процедуру!

 
  • Для відправки реєстру виданих та отриманих податкових накладних в Демо-режимі потрібно: 
Імпортувати Реєстр –> Повернутись в головне меню–>Облік ПДВ — >Реєстр виданих та отриманих податкоих накладних–>Файл–>Відправити…(Підписуєте та відправляєте). 
Квитанції прийдуть до реестру звітів. 
  Підписання-РНН 
Якщо видає “функція доступна лише за умови придбання модулю…” – ви щось змінили чи не дотримались схеми. Вихід: потрібно закрити реєстр в Обліку ПДВ. Зайти в реєстр звітів, імпортувати реєстр виданих та отриманих податкових накладних з заміною даних!!! та повторити схему відправки…
  • Реестрація податкових накладних можлива лише за умови придбання ліцензії Звітність або ліцензії ЄДО. В Демо-режимі зареєструвати вже не вийде. Зміни щодо податкових накладних відбулись ще у 10.01.001 версії.