BAS. Модуль обліку акцизного палива

Доповнення дозволяє автоматизувати документообіг підприємства під час здійснення господарських операцій з пальним відповідно до вимог законодавства України.

Звіти, що містить Доповнення, надають користувачу можливість відстежувати рух підакцизних товарів, прогнозувати об’єм акцизного реєстраційного ліміту.

Доповнення надає можливість обліку густини пального для перерахунку тон (кілограм) в літри, відображення кількість товарів, що надійшло та реалізовано, в літрах при температурі 15°C.

“BAS. Модуль обліку акцизного палива” – реалізовано як доповнення до конфігурацій “BAS Бухгалтерія ПРОФ” і “BAS Бухгалтерія КОРП”, що дозволяє встановити до його без зняття конфігурацій з підтримки і внесення змін.

Довідники

 • Доповнення містить довідник “Акцизні місця зберігання”
  Це дозволяє користувачу вести облік відокремлено від складів, у розрізі резервуарів або напівпричепів-цистерн. “Акцизні місця зберігання” можуть бути стаціонарними або пересувними.
 • Елемент довідника “Контрагенти” містить ознаку “Платник акцизу з реалізації пального”
  Що використовується в подальшому при формуванні “Акцизних накладних”.

Документи

 • Документи “Надходження товарів і послуг”, “Реалізація товарів і послуг” та “Переміщення товарів” містять ознаку “Враховувати густину”
 • В системі наявні документи “Вхідна акцизна накладна” та “Вихідна акцизна накладна”.
  Для прогнозування та відстеження акцизного ліміту організації,

Обробки

 • В Доповненні наявні обробки “Створення вихідних акцизних накладних” та “Створення вхідних акцизних накладних”
  які дозволяють автоматично формувати документи відповідно “Акцизні накладні вихідні” та “Акцизні накладні вхідні”
 • Обробка “Пакетне вивантаження накладних”
  надає можливість використовувати різноманітні фільтри для вивантаження окремих документів у зовнішній файл для подальшого завантаження в у “FREDO Звіт”.

Звіти

 • Звіт – “Відомість по партіях підакцизних товарів”
  звіт відображає рух підакцизних товарів окремо у одиницях зберігання, кілограмах та літрах; у розрізі Організації, Складу, Номенклатури, Серії, Документу оприбуткування за певний період.
 • Звіт – “Вхідний та Вихідний акциз”
  відображають об’єми акцизного ліміту, що очікується, та об’єми акцизного ліміту, що підтверджено постачальником або зареєстровано платником.

BAS. МОДУЛЬ ОБЛІКУ АКЦИЗНОГО ПАЛИВА

Автоматизація документообігу підприємства при здійсненні господарських операцій з паливом відповідно до вимог законодавства України. Звіти, що містяться в Доповненні, надають користувачеві можливість відстежувати рух підакцизних товар

 

4 800 грн

Чим можемо допомогти?